ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Alb-Dream Toolbar


 
toolbar powered by Conduit
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Ankes nga Stafi
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 4:36 pm nga easeaseasease

» Adebayor: Fansat më bënë të largohem
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 2:03 am nga Admin

» Ferguson: Fansave të United do t’u mungojë Ronaldo
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 2:02 am nga Admin

» Deco i vendosur të rikthejë formën me Chelsean
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 2:00 am nga Admin

» Barcelona arrin marrëveshje për Keirrison
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 1:58 am nga Admin

» "IBRAHIMOVIC ne Barcelon Eto'o ne Inter"
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 1:55 am nga Admin

» Misvaku - ilaç preventiv për dhëmbë
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 5:58 pm nga XhIdO

» A e dini se ....
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 5:52 pm nga XhIdO

» Te gjitha muzikat Popullore Shqiptare Ketuu!!!
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 5:48 pm nga Admin

Chat
Adebayor: Fansat më bënë të largohem
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 2:03 am nga Admin
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Emmanuel_adebayor2_1381438c
Sulmuesi i Manchester Cityt, Emmanuel Adebayor ka zbuluar se kanë qenë pikërisht fansat ata që e kanë detyruar atë të largohet nga Arsenali.
Përforcimi i ri i Manchester Cityt ka thënë se fansat e topçinjve ishin hedhur në të së fundi dhe ai nuk mund të kuptonte se pse situata e tij …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Ferguson: Fansave të United do t’u mungojë Ronaldo
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 2:02 am nga Admin
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream C.ronaldo
Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka ripohuar se beson se ekipi i tij do të jetë më i fuqishëm në sezonin e ardhshëm, pavarësisht shitjes së yllit Cristiano Ronaldo.
“Diferenca më e dukshme këtë herë është se nuk është …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Deco i vendosur të rikthejë formën me Chelsean
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 2:00 am nga Admin
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Deco2507SDM_468x372
Përfaqësuesi i kombëtares së Portugalisë, Deco, është zotuar se do të qëndrojë në Chelsea dhe do të kërkojë formën e tij më të mirë.
Mesfushori 31-vjeçar pati një sezon të parë të vështirë në Premier League për shkak të lëndimit dhe mosangazhimit, pavarësisht se filloi shumë mirë sezonin. Ai …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Barcelona arrin marrëveshje për Keirrison
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 1:58 am nga Admin
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Keirrison2
Barcelona ka arritur marrëveshje me ekipin brazilian Palmeiras për transferimin e sulmuesit 20-vjeçar Keirrison.
Derisa është në pritje të zyrtarizmit të transferimit të Zlatan Ibrahimovic, Barcelona ka arritur marrëveshje me Palmeiras për angazhimin e sulmuesit Keirrison.

Sipas marrëveshjes, Barcelona do të …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
"IBRAHIMOVIC ne Barcelon Eto'o ne Inter"
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 1:55 am nga Admin
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Samuel_Etoo~1
Sulmuesi i Barcelonës, Samuel Eto'o, më në fund ka arritur marrëveshje me Interin, siç ka bërë të ditur vetë agjenti i sulmuesit.
Kamerunasi raportohet se do të nënshkruajë marrëveshje pesëvjeçare me kampionin e Serie A, dhe do të marrë pagë vjetore prej 10 dhe 10.5 milionë eurosh.

Eto’o në Barcelona do …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Spalletti: Njëherë do të shesim, pastaj do të blejmë
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 4:33 pm nga Doni
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream 23it5px
Trajneri i Romës, Luciano Spalletti, thotë se ende ka kohë që Giallorossët të sjellin lojtarë të rinj në skuadër, mirëpo para se të ndodhë kjo duhet të largohen disa lojtarë nga skuadra kryeqytetase.
“Skuadra ende nuk ka lëvizur në merkato, mirëpo ende ka kohë për të transferuar lojtarë të rinj dhe për ta forcuar skuadrën”.[ Më shumë ]
Komentet: 0
Juve nuk do ta blejë Grosson
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 4:31 pm nga Doni
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Mif7yt
Të hënën pritet të bëhet kompletimi zyrtar i transferimit të mesfushorit Felipe Melo nga Fiorentina, ndërsa drejtori sportiv i Juventusit, Alessio Secco, thotë se bardhezinjtë nuk kanë nevojë për mbrojtës të krahut të majtë.
Është spekuluar se Juventusi dëshiron ta transferojë mbrojtësin e Lyonit, Fabio Grosso, gjatë këtij afati kalimtar, …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Xavi kërkon transferimin e Ribery
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 4:28 pm nga Admin
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream 14xcf9t
Dy rivalët e La Ligas, Barcelona dhe Real Madridi, kanë qenë në konkurrim për ta transferuar superyllin e Bayern Munichut, Franck Ribery, ndërsa mesfushori i Barcës, Xavi, ka kërkuar nga drejtuesit e klubit që të bëjnë më shumë për ta sjellë francezin në Camp Nou.

“Të kesh një lojtar të tillë në krah është e jashtëzakonshme. Ne e …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Barcelona kthehet kah mbrojtësi i Osasunas, Monreal
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 6:20 am nga Doni
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. - Alb-Dream 2vtw9zk
Mbrojtësi i Osasunës, Nacho Monreal, është caku i ri befasues i kampionit të Evropës, Barcelona.
Marca shkruan se, të lodhur nga kërkimi i mbrojtësit të majtë të Deportivo La Coruna, Luis Filipe, drejtuesit e Barcës janë duke kërkuar të bisedojnë me Osasunën për të arritur marrëveshje për përfaqësuesin e kombëtares U21 të Spanjës, …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Statistikat
Forumi ka 25 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tamcorbyc

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 137 artikuj v 122 temat
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 52 më Sat Jan 20, 2024 2:49 am
Sponzor

 
Dergo lajm