Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ferguson: Fansave të United do t’u mungojë Ronaldo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 44
Points : 146
Join date : 25/05/2009

Ferguson: Fansave të United do t’u mungojë Ronaldo Empty
MesazhTitulli: Ferguson: Fansave të United do t’u mungojë Ronaldo   Ferguson: Fansave të United do t’u mungojë Ronaldo Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 2:02 am

Ferguson: Fansave të United do t’u mungojë Ronaldo C.ronaldo
Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka ripohuar se beson se ekipi i tij do të jetë më i fuqishëm në sezonin e ardhshëm, pavarësisht shitjes së yllit Cristiano Ronaldo.
“Diferenca më e dukshme këtë herë është se nuk është Cristiano Ronaldo dhe fansat do ta ndjejnë mungesën e tij. Por ne ende kemi standarde të larta dhe shpresojmë se këtë sezon do të vazhdojmë në atë mënyrë”, ka thënë Ferguson.

“Ka një dëshirë të madhe që ne të mbetemi në standardet e larta të suksesit, të cilat Manchester United i meriton”, ka shtuar skocezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://forumishqiptar.forumsq.net
 
Ferguson: Fansave të United do t’u mungojë Ronaldo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ronaldo do ta bartë numrin 9?
» Ronaldo: Liga Premier më e fuqishme në botë
» Ronaldo shpreson për fitore nuk mendon për Messin
» Ronaldo: Dua të bëhem lojtari më i mirë në historinë e Realit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: