Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Juve nuk do ta blejë Grosson

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Doni

Doni


Numri i postimeve : 28
Points : 102
Join date : 25/05/2009

Juve nuk do ta blejë Grosson Empty
MesazhTitulli: Juve nuk do ta blejë Grosson   Juve nuk do ta blejë Grosson Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 4:31 pm

Juve nuk do ta blejë Grosson Mif7yt
Të hënën pritet të bëhet kompletimi zyrtar i transferimit të mesfushorit Felipe Melo nga Fiorentina, ndërsa drejtori sportiv i Juventusit, Alessio Secco, thotë se bardhezinjtë nuk kanë nevojë për mbrojtës të krahut të majtë.
Është spekuluar se Juventusi dëshiron ta transferojë mbrojtësin e Lyonit, Fabio Grosso, gjatë këtij afati kalimtar, ndërsa duke folur për JuveChannel, Secco tha se Bianconerët nuk kanë nevojë për mbrojtës të krahut.

“Nuk do të blejmë mbrojtës të krahut të majtë këtë verë, sepse ne tashmë i kemi Molinaron dhe De Ceglien”, tha Secco.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alb-dream.tk
 
Juve nuk do ta blejë Grosson
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: