Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Spalletti: Njëherë do të shesim, pastaj do të blejmë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Doni

Doni


Numri i postimeve : 28
Points : 102
Join date : 25/05/2009

Spalletti: Njëherë do të shesim, pastaj do të blejmë Empty
MesazhTitulli: Spalletti: Njëherë do të shesim, pastaj do të blejmë   Spalletti: Njëherë do të shesim, pastaj do të blejmë Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 4:33 pm

Spalletti: Njëherë do të shesim, pastaj do të blejmë 23it5px
Trajneri i Romës, Luciano Spalletti, thotë se ende ka kohë që Giallorossët të sjellin lojtarë të rinj në skuadër, mirëpo para se të ndodhë kjo duhet të largohen disa lojtarë nga skuadra kryeqytetase.
“Skuadra ende nuk ka lëvizur në merkato, mirëpo ende ka kohë për të transferuar lojtarë të rinj dhe për ta forcuar skuadrën”.

“Mendoj se njëherë duhet të përqendrohemi në ‘eksport’”, ka thënë Spalletti për “Sky Sport Italia”, duke shtuar se nëse u vjen ndonjë ofertë për Matteo Brighin, atëherë do të lejojnë largimin e tij, e njëjta gjë mund të ndodhë edhe me Mirko Vucinic, për të cilin “nuk ka pasur oferta deri më tani”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alb-dream.tk
 
Spalletti: Njëherë do të shesim, pastaj do të blejmë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: