ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Forumi Shqiptar

 
Asnjë mesazh i ri

Stafi i forumit

Ketu mund te konsulltohet vetem staffi ,Ketu mund te jepni verejtje per ndonje antar dhe gjitashtu punen qe po krym ne forum.
00
Asnjë mesazh i ri

Prezantohu

Prezentimi eshte i domosdoshem,trego dicka rreth Biografis tende.
37Wed Jul 08, 2009 4:22 am
XhIdO +1 nket forum!!!
Asnjë mesazh i ri

Rregullët e Forumit

Patjeter duhen te lexohen rregullat para se te postoni.
11Mon May 25, 2009 6:57 am
Admin Rregullat e Forumit

Bisedime dhe Tema te ndryshme

 
Asnjë mesazh i ri

Albumi Fototgrafik

Ketu mund te gjeni dhe te postoni foto te Vipave dhe te antareve
24Fri Jun 05, 2009 5:12 pm
XhIdO Leonora Jakupi
Asnjë mesazh i ri

Diskutime shoqerore

Ne kete tem mund te diskutoni rreth problemeve te ndryshme me shoqerin tuaj.
23Sun Jul 05, 2009 3:57 am
Admin Ma i miri Forum Ne Evrop per mua
Asnjë mesazh i ri

Dashuri dhe Pasion

Shpirti i njëriut ka nëvoje shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, dhe pasion. Kvtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e paster e të virgjër që quhet dashuri.
01Thu Jun 04, 2009 2:22 am
XhIdO Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. Icon_latest_reply

Bota e Sportit

 
Asnjë mesazh i ri

Sport

Në këtë forum mund të bisedoni dhe postoni rreth çdo gjëje që ka të bëj me Foodball, basketboll, NBA, volejboll , hendboll , not, atletikë , shah , tenis , etj etj ...
3636Fri Jul 24, 2009 2:03 am
Admin Adebayor: Fansat më bënë të largohem

Bota e Muzikes dhe Filmit

 
Asnjë mesazh i ri

Filma

Ketu mund te gjeni Filma Shqiptar dhe te huaj.
66Fri Jul 10, 2009 2:36 pm
LaBi American Pie
Asnjë mesazh i ri

Muzika

Ketu mund te gjeni dhe te postoni muzika te ndryshme
33Sat Jul 11, 2009 5:48 pm
Admin Te gjitha muzikat Popullore Shqiptare Ketuu!!!
Asnjë mesazh i ri

Tekste këngësh

Ne kete tem mund te postoni por edeh te gjeni tekste te kengeve te ndryshme
99Thu Jul 09, 2009 3:04 am
LaBi Takin’ Back My Love by Enrique Iglesias featuring Ciara
Asnjë mesazh i ri

Video Muzik Clips

Mund t epostoni por edhe te gjeni muzik clips
88Sun Jul 05, 2009 6:06 am
Doni MEDA ft. TUNA & GETI NEW SONG 2009
Asnjë mesazh i ri

Seriale

Ketu mund te gjeni Seriale vendore dhe te Huaj .
711Wed Jul 08, 2009 5:09 pm
LaBi Las Vegas Season 5

Arti & Kultura

 
Asnjë mesazh i ri

Historia Shqiptare

Në këtë forum mund të postoni çdo gjë që ka të bëj me historin shqiptare.
00
Asnjë mesazh i ri

Bukuria , Moda dhe Estetika

Në këtë forum mund të bisedoni dhe të postoni gjëra interesante rreth bukurisë , modës dhe estetikës .
00

Applications/Softwares/Cracks

 
Asnjë mesazh i ri

Hacking

Ketu mund te gjeni dhe te postoni gjithcka rreth hacking
77Fri Sep 18, 2009 4:36 pm
easeaseasease Ankes nga Stafi
Asnjë mesazh i ri

Security software

Ketu mund te gjeni dhe te postoni Antiviruse,Drivers,Internet tools etj...
99Wed Jul 08, 2009 4:13 pm
LaBi All Kaspersky
Asnjë mesazh i ri

Programe

Ketu mund te gjeni dhe te postoni programe te ndryshme..
44Sat Jul 11, 2009 12:24 pm
XhIdO Total Video Converter v3.11 Build 070908
Asnjë mesazh i ri

Video Programe

Ketu mund te gjeni dhe te postoni gjithcka rreth programeve per video...
00
Asnjë mesazh i ri

Audio Programe

Ketu mund te gjeni te gjitha programet qe kan te bejne me Muzik...
33Thu Jul 09, 2009 4:12 pm
XhIdO WinAmp 5.552.2460 Pro

Jasht Teme

 
Asnjë mesazh i ri

Bised e Lir

Ne ket tem mund te beni bised te lir rreth temave te ndryshme
01Thu Jun 04, 2009 2:25 am
XhIdO Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. Icon_latest_reply
Asnjë mesazh i ri

Dergoni free SMS

Ketu mund te dergoni free SMS sa te doni
22Thu Jul 09, 2009 2:59 am
LaBi two free sms
Asnjë mesazh i ri

Lajme

Ne kete tem mund te gjeni lajme te ndryshme nga bota dhe rajoni.
11Sun Jul 05, 2009 4:01 am
Pollat Thaçi përgëzon presidentin Obama me rastin e 233-vjetorit të pavarësisë
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

Ketu mund te gjeni dhe te postoni vetem Kuriozitete
22Sat Jul 11, 2009 5:58 pm
XhIdO Misvaku - ilaç preventiv për dhëmbë
Asnjë mesazh i ri

Barcoleta

Ketu mund te gjeni njeashtu edhe te postoni barcoleta te lloj llojshme.
45Thu Jul 09, 2009 3:48 am
LaBi Pijaneci dhe polici
Asnjë mesazh i ri

Religjion

Ketu mund te gjeni gjithcka rreth Fes Islame.
00
Asnjë mesazh i ri

Teknologjia dhe Interneti

Ketu mund te shkruani rreth teknologjis dhe internetit.
11Sun Jul 05, 2009 3:45 am
Pollat iPhone ka lëshim të rrezikshëm të sigurisë
Prej tani do te keni cdo gje ne kete Forum. Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 137 artikuj
Forumi ka 25 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tamcorbyc
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 52 më Sat Jan 20, 2024 2:49 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur