Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcelona kthehet kah mbrojtësi i Osasunas, Monreal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Doni

Doni


Numri i postimeve : 28
Points : 102
Join date : 25/05/2009

Barcelona kthehet kah mbrojtësi i Osasunas, Monreal Empty
MesazhTitulli: Barcelona kthehet kah mbrojtësi i Osasunas, Monreal   Barcelona kthehet kah mbrojtësi i Osasunas, Monreal Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 6:20 am

Barcelona kthehet kah mbrojtësi i Osasunas, Monreal 2vtw9zk
Mbrojtësi i Osasunës, Nacho Monreal, është caku i ri befasues i kampionit të Evropës, Barcelona.
Marca shkruan se, të lodhur nga kërkimi i mbrojtësit të majtë të Deportivo La Coruna, Luis Filipe, drejtuesit e Barcës janë duke kërkuar të bisedojnë me Osasunën për të arritur marrëveshje për përfaqësuesin e kombëtares U21 të Spanjës, Monreal.

Barcelona po ashtu vazhdon të ruajë interesimin edhe për mbrojtësin e Corinthians, Andre Santos, por nuk dëshiron të futet në garë me klubet italiane Roma dhe Juventus, për të marrë shërbimet e brazilianit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alb-dream.tk
 
Barcelona kthehet kah mbrojtësi i Osasunas, Monreal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xavi: Barcelona kërkon hakmarrje
» Barcelona arrin marrëveshje për Keirrison

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: