Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcelona arrin marrëveshje për Keirrison

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 44
Points : 146
Join date : 25/05/2009

Barcelona arrin marrëveshje për Keirrison Empty
MesazhTitulli: Barcelona arrin marrëveshje për Keirrison   Barcelona arrin marrëveshje për Keirrison Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 1:58 am

Barcelona arrin marrëveshje për Keirrison Keirrison2
Barcelona ka arritur marrëveshje me ekipin brazilian Palmeiras për transferimin e sulmuesit 20-vjeçar Keirrison.
Derisa është në pritje të zyrtarizmit të transferimit të Zlatan Ibrahimovic, Barcelona ka arritur marrëveshje me Palmeiras për angazhimin e sulmuesit Keirrison.

Sipas marrëveshjes, Barcelona do të paguajë 14 milionë euro për të marrë shërbimet e 20-vjeçarit, me opsion të paguajë edhe dy milionë në varësi të paraqitjeve të lojtarit me ekipin e parë.

Sulmuesi i ri pritet që sonte më vonë të arrijë në Barcelona dhe t’i tejkalojë testet mjekësore, pas të cilave do të nënshkruajë marrëveshje pesëvjeçare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://forumishqiptar.forumsq.net
 
Barcelona arrin marrëveshje për Keirrison
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barca dhe Valencia arrijnë marrëveshje për Villan
» Xavi: Barcelona kërkon hakmarrje
» Barcelona kthehet kah mbrojtësi i Osasunas, Monreal

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: