Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Adebayor: Fansat më bënë të largohem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 44
Points : 146
Join date : 25/05/2009

Adebayor: Fansat më bënë të largohem Empty
MesazhTitulli: Adebayor: Fansat më bënë të largohem   Adebayor: Fansat më bënë të largohem Icon_minitimeFri Jul 24, 2009 2:03 am

Adebayor: Fansat më bënë të largohem Emmanuel_adebayor2_1381438c
Sulmuesi i Manchester Cityt, Emmanuel Adebayor ka zbuluar se kanë qenë pikërisht fansat ata që e kanë detyruar atë të largohet nga Arsenali.
Përforcimi i ri i Manchester Cityt ka thënë se fansat e topçinjve ishin hedhur në të së fundi dhe ai nuk mund të kuptonte se pse situata e tij ishte më ndryshe se e dikujt si Cesc Fabregas.

“Kishte sjellje të fansave ndaj meje, të cilat nuk ishin aspak të këndshme. Nuk mund të kuptoj se pse ata ishin hedhur pas meje. Kam dhënë më të mirën për ta dhe isha shumë i lumtur atje”, ka thënë sulmuesi nga Togo.

“Shënova 30 gola në sezon dhe nuk është faji im që kërkohesha nga Milani, Barcelona ose Real Madridi. Çdo verë Barcelona është përpjekur të nënshkruajë edhe me Cesc Fabregas. Por fansat kurrë nuk u kthyen kah ai”, ka shtuar Adebayor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://forumishqiptar.forumsq.net
 
Adebayor: Fansat më bënë të largohem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adebayor dëshiron të mbetet te Arsenali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: