Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 

Shko poshtë 
AutoriMesazh
XhIdO
Admin
XhIdO


Numri i postimeve : 52
Points : 144
Join date : 25/05/2009
Age : 32
Location : N'mars

Empty
MesazhTitulli: Re:    Icon_minitimeThu Jun 04, 2009 2:22 am

As un jo simpati kom amo hala sjam i dashurum Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bisedime dhe Tema te ndryshme :: Dashuri dhe Pasion-
Kërce tek: