Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Rregullat e Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 44
Points : 146
Join date : 25/05/2009

Rregullat e Forumit Empty
MesazhTitulli: Rregullat e Forumit   Rregullat e Forumit Icon_minitimeMon May 25, 2009 6:57 am

1. Vendimet e Administratorëve/Moderatorëve janë përfundimtare.
2. Mos shkruani poste që kanë lidhje me politikë, religjion, apo racizëm.
3. Mos dergoni PM tek admin&mods duke pyetur per diqka që pergjigjjen e keni në temat perkatëse të forumit.
4. Çfarëdo postimi ofendues do të zhvendoset pa paralajmërim.
5. Ndalohet reklamimi, përfshirë reklamimin personal, pa autorizim nga Administratorët, përfshirë lidhje me bizneset komerciale apo forume tjera. Bërja e biznesit në çfarëdo mënyre është e ndaluar nga Administrata.
6. Mund të vendosni 1 fotografi në firmë, nese vendosni 2 apo 3 do të ju fshihen.
7. Firma nuk duhet të jetë shumë e madhe për arsye se pengon faqen e forumit.
8. Mundohuni qe mos të postoni komente vetëm: Faleminderit, Grande, Forza etc…
9. Nese jeni anëtar i ri, mundësisht hapeni një temë dhe prezentohuni.
10. Mundohuni që mos të postoni 2-3 komente radhazi, perpos nese doni të postoni foto të reja në Gallery apo nese keni harruar të cekni diqka të rëndesishme në komentin e fundit.
11. Ndalohen automatikisht postime me BOLD, apo ngjyra te ndryshme etc... Mos përdorni gërma të mëdha.
12. Sulmet – Nuk tolerojmë sjellje abuzive, keqdashëse dhe sulme personale.
13. Të mos hapni tema të dyfishta për të njejtën temë që flitet,në rast se kjo bëhet atëherë Moderatori do të detyrohet të ju fshijë temen.
14. Nëse një anëtar/e regjistrohët me emër ofendus apo reklamues do të fshihet nga forumi.
15. Secili diskutues pa marrë parasysh gjininë apo edhe moshën është i lirë t'i shprehë mendimet e veta pa i penguar askush.
16. Keni respekt për njeri-tjetrin sepse këtu të gjithë jemi vetëm për për klubin e zemrës Milanin –Të gjithë ata, të cilët do të kenë sjellje abuzive ose ata, të cilët do të krijojnë telashe nuk do të tolerohen. Nëse e shihni që dikush është në gabim ndoshta është për shkak se janë të ri në forum, mos kërceni menjëherë me akuzime. Mendoni njëherë!
17. Shkurt e shqip – Gjuha zyrtare e këtij forumi është Gjuha Shqipe. Mund te përdoren terme te ndonjë gjuhe te huaj (kryesisht anglisht apo spanjisht) qe janë shpesh te përdorura ne zhargonin e sotëm te gjuhës shqipe mirëpo postimet komplet në gjuhën e huaj nuk lejohen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://forumishqiptar.forumsq.net
 
Rregullat e Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Shqiptar :: Rregullët e Forumit-
Kërce tek: