Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Xavi: Barcelona kërkon hakmarrje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 44
Points : 146
Join date : 25/05/2009

Xavi: Barcelona kërkon hakmarrje Empty
MesazhTitulli: Xavi: Barcelona kërkon hakmarrje   Xavi: Barcelona kërkon hakmarrje Icon_minitimeWed May 27, 2009 8:35 am

Xavi: Barcelona kërkon hakmarrje Barcelona+v+Sporting+Gijon+La+Liga+gn7P_fPz7cLl
Mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez, thotë se Balugranët nuk janë e njëjta skuadër e cila u eliminua sezonin e kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, pikërisht nga kundërshtari në finalen e mbrëmjes së sotme, Manchester United.
“Manchester Unitedi na ka mposhtur në gjysmëfinalen e vitit të kaluar, por tash gjërat janë ndryshe. Gjërat kanë ndryshuar dhe ne jemi të përgatitur për ta fituar trofeun”.

“Në finale llogariten vetëm golat. Nëse fitojmë nuk ka rëndësi nëse kemi luajtur mirë, pasi që tifozët i mbajnë mend vetëm kampionët, dhe jo finalistët”.

“Çelësi i fitores do të jetë posedimi i topit. Barca nuk mund të dominojë ndaj Unitedit nëse nuk e posedon topin, sepse kjo do të ofronte mundësinë për kundërsulme”, ka thënë Xavi për “Sky Sports”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://forumishqiptar.forumsq.net
 
Xavi: Barcelona kërkon hakmarrje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xavi kërkon transferimin e Ribery
» Leonardo kërkon Ronaldinho të humbë peshë
» Barcelona arrin marrëveshje për Keirrison
» Barcelona kthehet kah mbrojtësi i Osasunas, Monreal

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: