Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Leonardo kërkon Ronaldinho të humbë peshë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Doni

Doni


Numri i postimeve : 28
Points : 102
Join date : 25/05/2009

Leonardo kërkon Ronaldinho të humbë peshë Empty
MesazhTitulli: Leonardo kërkon Ronaldinho të humbë peshë   Leonardo kërkon Ronaldinho të humbë peshë Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 3:37 am

Leonardo kërkon Ronaldinho të humbë peshë 2egdxna
Trajneri i ri i Milanit, Leonardo, është i shqetësuar me rikthimin në peshë të Ronaldinhos, dhe e ka urdhëruar brazilianin të përqendrohet në një dietë të menjëhershme.
Corriere dello Sport shkruan se Ronaldinho është rikthyer në stërvitjet parasezonale me katër kilogramë mbipeshë, që ka shqetësuar stafin teknik të Milanit.

Ronaldinho është larguar për në pushimet verore me një program specifik stërvitës, por megjithatë ai sërish ka dalë nga forma e tij.

Presidenti i Milanit si dhe stafi drejtues nuk e kanë mbajtur sekrete faktin se presin që Ronaldinho të plotësojë hapësirën e lënë nga Kaka në sezonin e ardhshëm, dhe duket se braziliani do jetë shumë në presion der në fillim të sezonit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alb-dream.tk
 
Leonardo kërkon Ronaldinho të humbë peshë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xavi: Barcelona kërkon hakmarrje
» Xavi kërkon transferimin e Ribery

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: