Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ronaldo: Dua të bëhem lojtari më i mirë në historinë e Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Doni

Doni


Numri i postimeve : 28
Points : 102
Join date : 25/05/2009

Ronaldo: Dua të bëhem lojtari më i mirë në historinë e Realit Empty
MesazhTitulli: Ronaldo: Dua të bëhem lojtari më i mirë në historinë e Realit   Ronaldo: Dua të bëhem lojtari më i mirë në historinë e Realit Icon_minitimeSat Jul 04, 2009 12:27 pm

Ronaldo: Dua të bëhem lojtari më i mirë në historinë e Realit J6lo92
Së shpejti do të bëhet prezantimi zyrtar i lojtarit të Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ndërsa portugezi ka thënë se pas marrjes së të gjitha trofeve me Manchester Unitedin, ai kërkoi një sfidë të re, dhe kjo ishte të bëhej lojtar i Los Blancos dhe pastaj të bëhet lojtari më i mirë në historinë e Mbretërve.
“Qëllimi im është që të bëhem njëri nga lojtarët më të mirë të klubit... ose më i miri”.

“Kur u arrit marrëveshja ndjehesha i lehtësuar. Tani mund të them se e kam realizuar ëndrrën time”.

“Florentino Perez ka bërë revolucion në botën e futbollit, mirëpo unë do ta dëshmoj se vlej aq sa më ka paguar. E hëna do të jetë dita më e madhe në jetën time”, është cituar Ronaldo nga “Marca”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alb-dream.tk
 
Ronaldo: Dua të bëhem lojtari më i mirë në historinë e Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tre kandidatë për trajner të Realit
» Ronaldo do ta bartë numrin 9?
» Ronaldo: Liga Premier më e fuqishme në botë
» Ronaldo shpreson për fitore nuk mendon për Messin
» Ferguson: Fansave të United do t’u mungojë Ronaldo

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: