Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ronaldo shpreson për fitore nuk mendon për Messin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 44
Points : 146
Join date : 25/05/2009

Ronaldo shpreson për fitore nuk mendon për Messin Empty
MesazhTitulli: Ronaldo shpreson për fitore nuk mendon për Messin   Ronaldo shpreson për fitore nuk mendon për Messin Icon_minitimeWed May 27, 2009 8:39 am

Ronaldo shpreson për fitore nuk mendon për Messin Ronizu0

Të mërkurën mbrëma zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve, ndërmjet Barcelonës dhe Manchester Unitedit, në Stadio Olimpico të Romës, ndërsa superylli i Djajve të Kuq, Cristiano Ronaldo shprehet i gatshëm për t’i treguar aftësitë e tij.
“Jam qind për qind i fokusuar te ndeshja. E di se njerëzit dëshirojnë të dëgjojnë diçka për mua dhe Messin, por unë jam i përqendruar te ndeshja”.

“Shpresoj të luaj mirë në finale, për shkak të fushës, stadiumit, tifozëve- është mahnitëse. Planifikoj të luaj më së miri këtu dhe të shënoj fitore”, është shprehur lojtari më i mirë në botë për sezonin e kaluar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://forumishqiptar.forumsq.net
 
Ronaldo shpreson për fitore nuk mendon për Messin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ronaldo do ta bartë numrin 9?
» Ronaldo: Liga Premier më e fuqishme në botë
» Ferguson: Fansave të United do t’u mungojë Ronaldo
» Ronaldo: Dua të bëhem lojtari më i mirë në historinë e Realit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: