Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Adebayor dëshiron të mbetet te Arsenali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Doni

Doni


Numri i postimeve : 28
Points : 102
Join date : 25/05/2009

Adebayor dëshiron të mbetet te Arsenali Empty
MesazhTitulli: Adebayor dëshiron të mbetet te Arsenali   Adebayor dëshiron të mbetet te Arsenali Icon_minitimeWed May 27, 2009 4:41 am

Adebayor dëshiron të mbetet te Arsenali Emmanuel_Adebayor_557701a
Sulmuesi i Arsenalit, Emmanuel Adebayor, ka shprehur dëshirën për të mbetur te Topçinjtë, mirëpo nuk e ka refuzuar as mundësinë e largimit nga Emirates.
“Kam thënë gjithmonë se ndjehem mirë këtu dhe jam lodhur duke e përsëritur të njëjtën gjë. Kjo skuadër ka një të ardhme të ndritshme dhe ne secilin sezon po përparojmë”.

“Wenger është njeriu i cili i merr vendimet në skuadër dhe nëse ai më thotë se unë nuk bëj pjesë më në planet e skuadrës, atëherë do të kërkoj një skuadër tjetër”.

“Un kam kontratë me Arsenalin dhe dëshiroj të fitoj trofe këtu. Ndërsa në të ardhmen nuk i dihet”, ka thënë sulmuesi nga Togo për gazetën spanjolle “Marca”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alb-dream.tk
 
Adebayor dëshiron të mbetet te Arsenali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fabiano dëshiron të kalojë te Milan
» Adebayor: Fansat më bënë të largohem

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: