Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Barca dhe Valencia arrijnë marrëveshje për Villan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Doni

Doni


Numri i postimeve : 28
Points : 102
Join date : 25/05/2009

Barca dhe Valencia arrijnë marrëveshje për Villan Empty
MesazhTitulli: Barca dhe Valencia arrijnë marrëveshje për Villan   Barca dhe Valencia arrijnë marrëveshje për Villan Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 2:28 am

Goal.com njofton se Barcelona dhe Valencia kanë arritur marrëveshje, sipas të cilës David Villa do të luajë në Camp Nou nga sezoni i ardhshëm.

Një burim i afërt me skuadrën katalunase ka thënë se sulmuesi spanjoll e ka realizuar dëshirën e tij dhe gjatë këtij afati kalimtar do të transferohet te trekampionët.

Për shërbimet i Villas ishte i interesuar edhe Real Madridi, mirëpo Mbretërit hoqën dorë pasi që drejtuesit e Los Che deklaruan se ai nuk është në shitje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alb-dream.tk
 
Barca dhe Valencia arrijnë marrëveshje për Villan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barcelona arrin marrëveshje për Keirrison

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: