Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 David Villa lojtar i Barcelones

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Doni

Doni


Numri i postimeve : 28
Points : 102
Join date : 25/05/2009

David Villa lojtar i Barcelones Empty
MesazhTitulli: David Villa lojtar i Barcelones   David Villa lojtar i Barcelones Icon_minitimeSat Jul 11, 2009 3:33 am

David Villa lojtar i Barcelones 2je64vb
Barcelona dhe Valencia janë marrë vesh – David Villa do të kalojë në Nou Kamp, ka
deklaruar faqja e njohur e futbollit, Goal.com. Ndërkohë, pritet edhe konfirmimi
zyrtar për transferimin e sulmuesit të shumë kërkuar.
Presidenti i të parit të Evropës dhe të Spanjës, Joan Laporta ka pranuar se ekipit
të Valencia i është ofruar një shumë më e madhe se 40 milionë euro, për ta marrë
sulmuesin 27 vjeçar. “Villa për ne është shumë interesant. I kemi ofruar klubit
mjaft para për të, pak a shumë rreth 40 milionë euro, mirëpo gjithsesi më pak se 50
milionë” ka thënë Laporta, në emisionin sportiv 59 sekonda.
Siç bëhet e ditur, skuadra nga stadiumi Mestalla e ka pranuar ofertën për shkak të
krizës financiare që e ka kapluar atë.
Tani, trajneri i Barcelonës, Pepe Guardiola, nuk do të ketë probleme edhe kur Samuel
Eto ta braktis klubin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alb-dream.tk
 
David Villa lojtar i Barcelones
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Guti kundër Barcelonës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: