Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Murinho nuk ia kam friken askujt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaBi




Numri i postimeve : 27
Points : 85
Join date : 08/07/2009

Murinho nuk ia kam friken askujt Empty
MesazhTitulli: Murinho nuk ia kam friken askujt   Murinho nuk ia kam friken askujt Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 2:28 pm

Murinho nuk ia kam friken askujt F0710171308764m.th
Jose Mourinho është rikthyer në përgatitje për sezoni i ri, por duket se është po ai i vjetri, duke lëshuar fjalë për Milanin, Juventusin, Real Madridin si dhe menaxherin e ri të Chelseat, Carlo Ancelottin.
“Nuk kam asgjë për të thënë për Realin. Ne mund të mos luajmë kurrë me ta këtë sezon. Nuk kam frikë nga ta. Nuk kam frikë as nga ekipet italiane. Ajo çfarë po bëjnë ata është normale. Secili dëshiron të përmirësohet dhe kjo është e dukshme”, ka thënë Mourinho.

Mourinho po ashtu i ka përshkruar disa pyetje të gazetarëve si homoseksuale. “Pyetjet tuaja më duken gej”, është përgjigjur Mourinho kur është pyetur dy herë se çfarë lloj mbrojtësi dëshiron.

I pyetur nëse trajneri i ri i Chelseat, Carlo Ancelotti, do t’ia dalë në ish-klubin e tij, portugezi ka qenë i shpejtë, “Ancelotti nuk është shoku im”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Murinho nuk ia kam friken askujt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: