Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ibrahimovic do ta marrë numrin 10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaBi
Numri i postimeve : 27
Points : 85
Join date : 08/07/2009

Ibrahimovic do ta marrë numrin 10 Empty
MesazhTitulli: Ibrahimovic do ta marrë numrin 10   Ibrahimovic do ta marrë numrin 10 Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 2:25 pm

Ibrahimovic do ta marrë numrin 10 Zlatanibrahimovic154925.th
Mediat italiane shkruajnë se Zlatan Ibrahimovic do të jetë edhe në sezonin tjetër pjesë e Interit dhe do ta mbajë fanellën me numër 10.
Nerazurët sot rikthehen në stërvitje për t’u përgatitur për sezonin e ri. Edhe krahas shumë spekulimeve për të ardhmen e sulmuesit suedez, Ibrahimovic ende është pjesë e Interit dhe do të udhëtojë me ekipin në turneun në SHBA.

Krahas kësaj, Sky Sport Italia shkruan se Ibra në sezonin e ardhshëm do ta mbajë numrin 10, që në të kaluarën e kishin mbajtur edhe legjendat si Ronaldo dhe Roberto Baggio.

10-shja në sezonet e fundit i takoi Adrianos, por që kur braziliani u largua nga Giuseppe Meazza në muajin prill, ky numër është i lirë dhe tash do t’i takojë Ibrahimovic.

Numri 8, të cilin deri tash e ka mbatur Ibrahimovic, me siguri se do t’i takojë përforcimit të ri Thiago Motta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ibrahimovic do ta marrë numrin 10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ronaldo do ta bartë numrin 9?
» "IBRAHIMOVIC ne Barcelon Eto'o ne Inter"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: