Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Si me Evitu DON'T SEND...?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LaBi
Numri i postimeve : 27
Points : 85
Join date : 08/07/2009

Si me Evitu DON'T SEND...? Empty
MesazhTitulli: Si me Evitu DON'T SEND...?   Si me Evitu DON'T SEND...? Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 2:54 am

Si te evitojm problemet me error dhe don`t send
me e bo kurr mos me mujt me ta ba don`t send!
sidomos kur je ne ndonje web por funksionon
edhe per msn 99%!

1.Shkoni Te MyComputer
2.Me Tastin E Djatht Klikoni Properties
3.Pastaj shkoni te Advanced
4.Pastaj Shkoni tek "error reporting button"
5.Klikoni Disable error reporting
6.Klikoni OK
7.Klikoni prap OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si me Evitu DON'T SEND...?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Applications/Softwares/Cracks :: Hacking-
Kërce tek: