Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Doni

Doni


Numri i postimeve : 28
Points : 102
Join date : 25/05/2009

Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean Empty
MesazhTitulli: Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean   Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean Icon_minitimeSat May 30, 2009 9:32 am

Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean David-beckham-2009-1-27-1-33-1
David Beckham ka reaguar për të mohuar spekulimet se ai mund t’i bashkëngjitet Chelseat në sezoni e ardhshëm, nëse trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, merr timonin e Bluve.
Mesfushori anglez, i cili është i huazuar te Milani, do të kthehet te LA Galaxy javën e ardhshme, sapo të përfundojë Kampionati italian, ndërsa e ardhmja e tij vazhdon të mbetet e paqartë.

“Nuk mendoj se ekziston ajo mundësi (që të luaj për Chelsean). Unë do të kthehem te Galaxy ku do të stërvitem dhe do ta mbaroj sezonin në MLS”.

“Mirëpo është gjithmonë kënaqësi kur skuadrat të dëshirojnë, dhe Carlo ka qenë i shkëlqyeshëm me mua duke më lejuar të luaj në aq shumë ndeshje. I jam shumë falënderues për këtë gjë”.

“(Sa i përket sezonit të ardhshëm) Ende nuk është nënshkruar asgjë dhe nuk ka asgjë konkrete. Mirëpo, Milani tashmë ka shprehur interesim që unë të kthehem dhe kjo është një shenjë e mirë”, ka thënë Beckham për “Los Angeles Times”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alb-dream.tk
 
Beckham: Nuk do të luaj për Chelsean
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Deco i vendosur të rikthejë formën me Chelsean

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: