Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumAlb-DreamGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Roanldinho: "Largimi i Kaka nuk ndryshon asgjë për mua"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Doni

Doni


Numri i postimeve : 28
Points : 102
Join date : 25/05/2009

Roanldinho: "Largimi i Kaka nuk ndryshon asgjë për mua" Empty
MesazhTitulli: Roanldinho: "Largimi i Kaka nuk ndryshon asgjë për mua"   Roanldinho: "Largimi i Kaka nuk ndryshon asgjë për mua" Icon_minitimeSat Jul 04, 2009 2:25 pm

Roanldinho: "Largimi i Kaka nuk ndryshon asgjë për mua" V629w9
Ylli i Milanit, Ronaldinho, ka thënë se pavarësisht largimit të Kaka, kjo nuk do të ndryshojë asgjë në qëndrimin e tij ndaj ekipit italian.
Me Kakan të larguar drejt Real Madridit pas gjashtë vitesh të kaluara në Milan, Ronaldinho sigurisht se do të fitojë më shumë kohë për paraqitje dhe rol më të rëndësishëm se në sezonin e kaluar.

“Largimi i Kaka nuk më preokupon mua drejtpërdrejtë. Ai nuk është më me ne, por përgjegjësitë e mia nuk ndryshojnë, mbeten të njëjta”, ka thënë Ronaldinho për Il Corriere dello Sport.

“Objektiv i imi me Milanin është të fitoj. Ne duam Ligën e Kampionëve. Nëse kam një sezon të shkëlqyeshëm, po ashtu do të rikthej vendim tim në kombëtare dhe do të jem protagonist në Kupën Botërore”, ka shtuar braziliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alb-dream.tk
 
Roanldinho: "Largimi i Kaka nuk ndryshon asgjë për mua"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "IBRAHIMOVIC ne Barcelon Eto'o ne Inter"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Bota e Sportit :: Sport-
Kërce tek: